DaRk-Scream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ?

2 posters
YazarMesaj
fatih_akdeniz

Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ? Empty
MesajKonu: Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ?   Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ? Icon_minitimePerş. 15 Mayıs 2008, 10:32

Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ? ortalanmıyoda tam ortada olmasıı istiyorum ama ortada çıkmıyor
DaRk
Admin
DaRk

MesajKonu: Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ?   Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ? Icon_minitimePerş. 15 Mayıs 2008, 16:34

ilk olarak youtube kaplı ondan olablr kardeşm egr ondan kaynaklanmıyosa html editörü açk degldir ondan dolayıda olabilir html editörünü açıp youtubedeki enbade kodunu anasayfaya yapıştırıp kaydet ... umarım işine yarar Wink
https://dark-scream.yetkin-forum.com
Cim
Misafir

MesajKonu: Geri: Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ?   Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ? Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 13:40

bende radyo chat oyun gibi şelerin kodlkarını yazıyorum hangi kodu yazdıysam bi türlü olmadıSad yardıom edebilicekmisin
DaRk
Admin
DaRk

MesajKonu: Geri: Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ?   Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ? Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 13:44

bnmde tr .gg uzantılı sitem war hayla duruyo ama şuanda bakmıyorum öncelkle kodların çalışması içn html editörünün açk olması lazım ??
https://dark-scream.yetkin-forum.com

Tr.gg uzantılı siteme youtube videosun ekleyemiyorum ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-