DaRk-Scream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe..

YazarMesaj
Scream
Admin

ELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Empty
MesajKonu: ELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe..   ELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 16:08

Gitme sırası kalbine geldiğinde alır kalemi susa susa yazarsınELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
dert bu ya söyletir..

Herhangi bir gecenin koynunda suyla ihanete uğramış bir kadeh rakı varsaELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
nefretle aşkı meze yapıp yuvarladınmı dibineELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
''Gel keyfim gel'' diye bir şarkı düşmez insanın diline..

''Hiç bir yara hiç bir zaman tam olarak iyileşmez'' derken
haybeye konuşmamış Yılmaz Abi..

Sen kalbimden geçtinELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs sırtımı parçalayıp çıkan kurşun misali..
Sen bana benimle ihanet ettin!

Gözlerinde beş vakit aşk kılmaya niyetlenmiştim oysa.
Ama herşey birbirinin aynısı.
Bu şarkıya ağlamıştım daha önce meselaELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
kendimi şarkılaraELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs rakıya ve hüzünlere vurmakELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
en nadide alışkanlık bünyemde.
O gün de böyleydi işteELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
birileri kapımdan inadına yeni bir gece daha atarkenELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
yapmayın diye avaz avaz susmuştumELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
sonra sen gitmiştinELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
ben çaresiz..
Hayat işte..

Başımı ellerimin arasına alıpELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs ne yapsam başa çıkılmayan silüetin cebimdeELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
cebin ve cepkenin delik olmadığı aşikar üstelik.
Bir nevi yürünmüyor yüreğimde eski sen'lerin leşinden..
Ahh içimdeki kamyon..

Biliyorum konuşacak bir şeyimiz kalmadı artıkELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
zamanlar haindir amaELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
sen yine de en güzel anılarımızı kap gel yanıma demeyeceğimELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
yüzündeki pavyon sarışını ihanete sövmeyeceğimELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
ömrümden düşe kalka sildin kendini.

İşte bu yüzden suskunken çıldırmayı biriktirmemELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe.. Virgs
işte bu yüzden kalbim kalbinin kapılarını çarparak gitmek istiyor şimdi!

Ellerin aşkı kaçmış senin gözlerine..
Bu defa ''bana'' müsade

ELLeRin a$kı kaçmı$ gözLeRine / Bana müsaDe..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-