DaRk-Scream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Başbakan'a terli formasını yolladı....

YazarMesaj
DaRk
Admin
DaRk

Başbakan'a terli formasını yolladı.... Empty
MesajKonu: Başbakan'a terli formasını yolladı....   Başbakan'a terli formasını yolladı.... Icon_minitimeSalı 17 Haz. 2008, 12:07

Milli Takımımız’ın Çek Cumhuriyeti’ni 3-2 yenmesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı da sevindirdi.

Erdoğan, maçın hemen ardından hem Fatih Terim’i hem de maçın yıldızı Nihat’ı arayarak kutladı. Kahveci, kendisine “O ıslak formanı istiyorum” diyen Erdoğan’ın isteğini kırmadı ve “terli formasını” dün uçakla gönderdi.

Bakan Murat Başesgioğlu hem Nihat Kahveci’nin hem de Tümer’in bu maçta giydiği imzalı formalarını Erdoğan’a takdim etti. Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklama yapan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek ise “Milli Takımımız’a Türkiye adına başarılar diliyoruz. Başarılarından zaferlerinden ötürü tebrik ediyoruz. İnşallah bundan sonra da aynı başarıları gösterir ve milletimizi sevince gark eder” dedi.

Çiçek, “Hırvatistan’la oynanacak Milli Takım maçına Başbakan gidecek mi?” sorusuna da şu yanıtı verdi:

“Sayın Başbakan maçı takiben Fatih Terim’i ve Nihat Kahveci’yi aradı. Maça gidip gitmeyeceğini bilmiyorum ama imkan varsa ben gitmesini arzu ederim. Bu günler milletçe önemli günler. Her vatandaş gibi konuşuyoruz, bu sevinci paylaşıyoruz.”
https://dark-scream.yetkin-forum.com

Başbakan'a terli formasını yolladı....
1 sayfadaki 1 sayfası