DaRk-Scream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Terimin Derdi Medya.....

YazarMesaj
DaRk
Admin
DaRk

Terimin Derdi Medya..... Empty
MesajKonu: Terimin Derdi Medya.....   Terimin Derdi Medya..... Icon_minitimeSalı 17 Haz. 2008, 11:56

Ay-yıldızlı ekibin hocası, basın toplantısında yine medyaya yüklendi, “İşimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. İşinizi de zorlaştırıyoruz. 70. dakikadan sonra yazdıklarınızı çöpe atmak kolay değil. İdam sehpalarını aşarak buraya geliyoruz” diye konuştu

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim dün sürpriz bir basın toplantısı yaptı, eleştiriler yüzünden yine medyayı hedef aldı. Mutlu, gururlu ve Türk milletinin kutlama mesajlarıyla dolu bir geceyi geride bıraktıklarını ifade eden Terim, medyayı hem eleştirdi hem de sert mesajlar verdi.
Tecrübeli hoca, “Kendi işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin işini de zorlaştırıyoruz. 70. dakikadan sonra yazdıklarınızı çöpe atmak kolay değil. Bu sıkıntı için özür diliyoruz. Gecenin en karanlık olduğu an, sabaha en yakın olduğu andır. Oyuncularım bunu akıllarından hiç çıkarmıyorlar” dedi.
Hırvatistan’ın şimdiye kadar iyi bir grafik çizdiğine dikkat çeken ay-yıldızlı ekibin teknik patronu, “Artık tek maça düştüğümüz serilerde isimlerin, daha önceki alınan neticelerin önemi yok. O an önemli. Buraya gelirken ’Oynadığı futbolla keyif veren ve alan, kaybetse de kazansa da manşetlere çıkacak bir takım’ dedik. Verdiğimiz sözü tuttuğumuz için de mutluyum” diye konuştu.
Fatih Terim şöyle devam etti:
“İsviçre maçını 1-0’dan, son maçı da 2-0’dan çevirdik. Portekiz maçında da kötü oynamadığımızı düşünüyorum. Skor olarak geri düşünce eleştiri oluyor. Hatta saldıranlar da var. Hakaret edenler de var. Ben soyunma odasından futbolcularımı ’Allah utandırmasın’ diye uğurluyorum. Tüm enerji ve konsantrasyonumuzu en iyi şekilde kullanacağız. Bizimle üzülüp, bizimle seviniyor Türk halkı. Kaybetsek muhtemel darağaçları kurulabilirdi. Oyuncularımla ben orada asılabilirdik. İdam sehpalarını da aşıp geliyoruz. Bulmuşsunuz rahat ülkeyi yazıyorsunuz, İstanbul’a gelince isim vererek konuşacağız, biz liyakatı sizden değil milleten aldık. Dünya değişiyor, her şey değişiyor ama bazılarınız değişmiyor. Maçtan bir gün önce prim konusunu açıyorsunuz. Ağzına para lafını alan yokken. Yalan yazılıyor, yalanı da bana soruyorsunuz. Böyle bir ülkeyi buldunuz, rahatsınız. Mahkemeye veriyoruz 8 ayda bitmiyor. Burada rahatsınız bunu tepmeyin.”

‘Tuncay kilit oyuncu’
“Bir oyuncu düşünün ki, nereye koyarsan oynuyor. Bir oyuncu düşünün ki istatistikleri alt üst ediyor. Tuncay fedakâr bir çocuk, kilit oyuncularımızdan biri. Eleştirilere katılmıyorum. Onun gibi birkaç oyuncum olmasını isterim yürekli. Teknik kapasite her zaman aynı olmayabilir. En ciddi yerlerde, fizik mücadele yapması gereken yerlerde oynadı”

‘Portekiz’i isterim’
“Yarı finale çıkarsak kimle oynayacağımızın önemi yok. Eğer Avrupa’nın en güçlü dört takımından birisi olmuşsanız kiminle eşleşeceğinizin önemi olmaz. Ancak ben Portekiz’in çeyrek finalde rakibimiz olmasını isterim.”

‘Kale Rüştü’nün’
“Cezalı Volkan’ın yerine Hırvatistan maçında kalemizi Rüştü koruyacak. Sarı kart cezalısı Aurelio’nun bölgesinde çok sayıda sakat var. Hasar tespitinden sonra karar vereceğiz. Ancak şu anda zor gözüküyor. Tümer’in durumu iyi değil. Emre Belözoğlu’nun durumu ortada.”

‘Servet örnek’
“Servet’in özverisini veya ağrıya karşı olan toleransını diğer oyuncu ile karşılaştırırsak ortaya çıkar. Ama futbol hayatını riske etmem. Sağlık ekibi ile akraba oldular. Yemekten yemeğe görüyorum. Serbest bırakıyorum. Profesyonel anlamda örnek olacak bir futbolcu.”
https://dark-scream.yetkin-forum.com

Terimin Derdi Medya.....
1 sayfadaki 1 sayfası