DaRk-Scream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Hakan golü attığında kalbim duracaktı"

YazarMesaj
DaRk
Admin
DaRk

"Hakan golü attığında kalbim duracaktı" Empty
MesajKonu: "Hakan golü attığında kalbim duracaktı"   "Hakan golü attığında kalbim duracaktı" Icon_minitimeCuma 13 Haz. 2008, 17:15

Hakan Yakın'ın annesi Emine Yakın, oğlunun attığı golle kalbinin durma noktasına geldiğini söyledi. Anne Yakın, oğlunun sevinmemesi için de 'Nasıl sevinebilirdi ki. Biz Türk'üz. Bu saygısızlık olurdu' dedi. Anne Yakın, 'Hayatımın en zor 90 dakikasıydı' ifadesini kullandı

İsviçre Milli Takımı forması altında Türkiye'ye karşı oynayan Hakan Yakın ve Eren Derdiyok'la aileleri maç öncesi karmaşık duygular içindeydi. Hakan Yakın'ın annesi Emine Yakın, maçı İsviçrelilerle birlikte izlediğini belirterek, 'Hayatımın en zor 90 dakikasıydı' dedi. Oğlu'nun attığı gol sonrası sevinememesini doğal karşıladığını ifade eden Emine Yakın, 'Hakan golü attığında kalbim duracak sandım. Ama şükür ki Milli Takımımız, son dakikada da olsa galip gelmeyi başardı. İsviçreli arkadaşlarımın arasında izlediğim maçtaki gururumu anlatamam. Maç sonrası Türk bayraklarıyla birlikte evimin yolunu tuttum. Müthiş bir duyguydu' diye konuştu.
Annesiyle maç öncesi arasında geçen konuşmayı anlatan Hakan Yakın, attığı gol sonrası üzüntüsünü gizleyemedi. İsviçreli arkadaşları gol sevinciyle Hakan Yakın'ın üzerine atlarken, o kafasını yere eğerek içindeki üzüntüyü dışa vurdu. Hakan Yakın maç öncesi annesini arayıp "Gol atayım mı?' diye sordu. Emine Yakın oğluna "At ama vicdanın sızlar. Gol atmana sevinirim ama bu beni de üzer' karşılığını verdi.

KALBİMİZ TÜRKİYE İLE ATIYOR
Eren Derdiyok'un babası Sabri Derdiyok ise "Eren'i milli takıma Metin Tekin çağırdı fakat ilgilenmediler. O da İsviçre Milli Takımı'nı seçti. Türkiye'den sadece Trabzonspor'dan ciddi bir teklif geldi. Kalbimiz Türkiye ile. Ama oğlumun da üzülmesini istemem' dedi. Türkiye karşısında İsviçre'nin golünü kaydeden Hakan Yakın, anne sözü dinlemedi. Ancak Hakan, attığı golden sonra sevinmeyerek saygısını gösterdi.

BİZ TÜRKÜZ İÇİMİZDEN SEVİNDİK
Eren Derdiyok, maçın ardından yaptığı açıklamada, İsviçre golünün pasını verdiğini ve Hakan Yakın'ın da golü kaydettiğini hatırlattı. Golü atmalarına karşın sevinçlerini belli etmediklerini ifade eden Derdiyok, şunları kaydetti: "İçimizden sevindik. Çünkü biz Türk'üz. Türkiye'ye karşı oynamaktan çok mutluluk duymadık. Attığımız golde Hakan da ben de içimizden sevindik”

Yakın ailesi de Terim gibi Adanalı
İsviçre'de yaşayan Yakın ailesinin kendileri gibi Adanalı olan Fatih Terim'e özel bir sevgi ve hayranlık duyduğu belirtiliyor.
https://dark-scream.yetkin-forum.com

"Hakan golü attığında kalbim duracaktı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oto Video
» "Biz"in riski bu.. giriyorum...