DaRk-Scream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:(

2 posters
YazarMesaj
DaRk
Admin
DaRk

Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:( Empty
MesajKonu: Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:(   Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:( Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 13:49

Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:( Resim_638328678

İtalya'nın kuzeyindeki Valdaro bölgesinde yapılan arkeolojik kazılarda, birbirine sarılmış bir çiftin 5 bin yıllık iskeletleri bulundu.
Arkeologların "Valdaro aşıkları" adını taktıkları iskeletlerin genç yaşta ölen bir adamla, ruhuna eşlik etmesi için öldürülerek onunla birlikte gömülen eşine ait olduğu tahmin ediliyor. Adamın belkemiğinde bir ok, kadının yanında da bir ok başı bulundu.
Kazı ekibinin lideri Elena Menotti, daha önceki kazılarda çok sayıda birbirine sarılmış anne-çocuk iskeletine rastladıklarını ancak ilk kez birbirine sarılmış bir çiftin iskeletini buduklarını söyledi. Menotti, "Bu bulgu beni çok heyecanlandırdı. Tüm İtalya'da çok sayıda kazıya katıldım ancak hiçbiri beni bu kadar heyecanlandırmamıştı" dedi.

Aynı Bz Very Happy
https://dark-scream.yetkin-forum.com
sessizliq

sessizliq

Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:( Empty
MesajKonu: Geri: Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:(   Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:( Icon_minitimePaz 08 Haz. 2008, 12:22

biz derken Very Happy

Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:(
1 sayfadaki 1 sayfası