DaRk-Scream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DünYha Yenemicek Bizi Aşqım !

2 posters
YazarMesaj
Scream
Admin

DünYha Yenemicek Bizi Aşqım ! Empty
MesajKonu: DünYha Yenemicek Bizi Aşqım !   DünYha Yenemicek Bizi Aşqım ! Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 19:12

Bazen Yatağıma Yatıp Düşünüorumda...Suç bndemi Y.o.qsa karşımdakiLerdemi Diorum " tmm seficem,tmm işthe beny sefen beny hiç bırakmıcak aşqıma sonunda kawuştum " diorum...böLe kendi kendime konuşurken biLinmez rüyaLara daLıp gidiorum...yarının bana neLer getireceğini hayatıma ne saçma sapan şeyhLer gireceğini düşünmeden mutLu bir dünyaya giriyorum sanki... o Karamsar gözLerLe baqtığım dünyaya sabah yine başLıyorum..aradığım aşqı buLdum dediğim kişiden canımı acıtan darbeLer yiyince hatırLıyorum yine nasıL bir dipsiz kuyuda oLduğumu !

Ah bee Aşqım ! Her insan farkLıdr diosunda...ben bu her saniyesndn nefret ettiğim dünyadan senin gb meLekLeri nasL ayırt edicem ? bunun bi öLçütü y.o.qki be uçurum gözLüm !

Bazen kendimede çoq kızıorum ! insanLar sonunda her hücresinin paramparça oLucağını biLdikLeri haLde sefmekten wazgeçmiyorLar..sonuna kdr her acıyLa sawaşmayı seçiyorLar..yha onnar çoq cesur yhada bn çoq korkağım..Ah bee Aşqım yine eLewerdm kendimi..KabuL ediyorum..bn çoq korkağım ! canım gb sewipte sonra dört duwar arasında yaLnz kaLmktan çoq korkuorum ! beLkide bu yzdn insanLarın hep canını yakıorum !

İnsanLara werdiğim değerkarşıLığında onnardan zerre kdr önemLi oLmadığım cümLesini duymamak için kuLakLarımın etrafından kanLar aktığını hissediyorum..eLLerine baqtığımda hayatın o bütün çirkef yüzünü bedenme buLaştırdığını görüyorum !

İşthe bu yzdn haykırıyorum senn en çoq canını acıtan yerine !

DÜNYA BENY YENEMİCEKSN !!! ben hayatımdn bir an biLe çıkmasını istemediğim bir meLeğe aşık oLdum..onuda eLmdn aLmana izin wermicem ! sna büyük harfLerLe söyLüyorum !

HEYYH DÜNYA ! O MELEK WARYA BNM SON NEFESİM !
Senin o pis bedeninin üstünde yaşarkende,öLürkende teq diLeğim o oLucak ! o küçücük bedenimizLe snn LanetLerine kanmıcaz ! sımsıcak eLLerimizLe snn o kahroLası bedeninde dikdik ayakta durucaz !

Seny çoq Sefiorum HERŞEİM ^^

Özür DiLerim !
DaRk
Admin
DaRk

DünYha Yenemicek Bizi Aşqım ! Empty
MesajKonu: ??   DünYha Yenemicek Bizi Aşqım ! Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 21:52

Kafam Coq Karıştı :

Son nefesinde beni istemdn umarım artık son nefsinde beni istersin bn seni her anımda

istedim snden başka kimseyi düşnmedim kmseyle olmak istemdim senle gülp senle aglamak

istedim... o şahıs kmse sormak bile istemiyorum bnle cıktıgndan beri görşmedn snn içn

naptıda beni deglde onu söledin...ben seni çoq sewdim benmi yanlıştım kmse içn bukadr

ağlamadım kmse sen kadar canım olamadı... ama bn snn neynim bu snn içnde yatıyo okdr

bastmiş orda söledin... bnm içn içnde yatan önemli içnde yatan oydu ve söledin herzaman

bnu yap we söle .sn bnm gerçekten herşeyimsin sende btn erkkleri untp teq beni sewiyosan

bna Herşeyim de içnden bn geçiyosam de

İçnde ne war (?) Bilinmez Ama Serserin Ağlıyor Bu Gece
https://dark-scream.yetkin-forum.com

DünYha Yenemicek Bizi Aşqım !
1 sayfadaki 1 sayfası