DaRk-Scream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın.

YazarMesaj
DaRk
Admin
DaRk

ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın. Empty
MesajKonu: ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın.   ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın. Icon_minitimeSalı 22 Tem. 2008, 14:55

Kızın biri bir gün yeni aldığı bisikletiyle okula geliyor ve okulun bahçesindeki bisiklet parkına henüz kilit almadığı için öylece bırakıyor..Derslerin bitiminde okul çıkışı bisikletinin yerinde olmadığını görüyor ve çok sinirleniyor..Ertesi gün sabah okula geldiğinde bisikletini üzerinde bir notla bir gün önce bıraktığı yerde buluyor. Üzerindeki notta "Çok özür dilerim ama bisikletine gerçekten çok ihtiyacım vardı aldıktan 2 saat sonra geri getirdim ama sanırım çıkışına yetişemedim çok üzgünüm anlayışın için teşekkürler."Kız doğruca bir bisikletçiye gidiyor ve 5 tane kilit alarak okula dönüyor.. Bisikleti iyice kilitleyip 5 farklı anahtarla derse giriyor ve olayı arkadaşlarına anlatıyor..
Ders bitimi okul çıkışında 5 kilit taktığını anlattığı arkadaşlarıyla beraber bisikletini almaya gittiğinde şok oluyor..Bisikletin üzerinde 10 kilit ve birde not var..
"Eğer acil ihtiyacım olduğu halde ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın.
https://dark-scream.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın.   ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın. Icon_minitimePtsi 28 Tem. 2008, 17:20

hahh komik şe yaa Very Happy
DaRk
Admin
DaRk

MesajKonu: Geri: ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın.   ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın. Icon_minitimeSalı 29 Tem. 2008, 14:07

biz komigiz gne sen Very Happy
https://dark-scream.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın.   ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın. Icon_minitimePerş. 31 Tem. 2008, 17:13

ne ya güldük işte Allah'ım yaa Very Happy
her şeyime bi şe bulma yok kaş göz yapma yok biz komiğiz gene uyuz etme adamı

ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın.
1 sayfadaki 1 sayfası