DaRk-Scream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Türkiye'nin zaferi Fransızlar'ı böldü

YazarMesaj
DaRk
Admin
DaRk

Türkiye'nin zaferi Fransızlar'ı böldü Empty
MesajKonu: Türkiye'nin zaferi Fransızlar'ı böldü   Türkiye'nin zaferi Fransızlar'ı böldü Icon_minitimePaz 22 Haz. 2008, 22:20

Milli Futbol Takımı'nın EURO 2008 çeyrek finalinde Hırvatistan'ı penaltılarda geçerek adını yarı finale yazdırması ardından C grubundan çıkamayan Fransızlar, ay- yıldızlı ekibin zaferi hakkında farklı yorumlar yaptı.
‘Le Figaro' ve ‘Liberation' gazetelerinin internet sitelerine yorumlarını yazan Fransızlar'ın bir bölümü Türkiye'yi tebrik ederken, bir kısmı Türkiye'nin Avrupa'nın parçası olmadığını ve şampiyonaya bile katılmaması gerektiğini savundu. Fransızlar'ın Türkiye’nin zaferine ilişkin yorumlarının bazıları:
- Bravo Türkiye... Zaferiniz şansla değil ama inanç ve güvenle... Muhteşemdi Türkiye, Euro 2008'in figüranı değil.
- İddiaya giriyorum ki Türkiye, Avrupa kupasını kazanırsa Avrupa Birliği'ne de girecektir.
- Türkler zafere sonuna kadar güvendikleri için bu maçı kazandı. Onlar Terim'in askerleri.
- Türkiye Avrupa Şampiyonu olursa, dünyamızın bütün karmaşıklığını gösterecek. Spor ile politik dünya arasındaki bu uyumsuzluk neden? Kim haklı? Kim karar verecek? Tanrı mı ?
- Türkler bu maçı asilce kazandı. Onlar bunu hak ediyor. Ancak finali kazanırlarsa bu komik olacak. Onlar hiçbir zaman Avrupa topraklarında olmadılar.
- Türkiye'yi tebrik ediyorum. Büyük bir ekip. Kazanmalarına hiç şaşırmadım.
- Bu süper ekibi izlemek büyük bir zevkti. İşte gerçek futbol bu! Kupa için başarılar diliyorum.
- Bana göre Türkiye Avrupa’nın bir parçası değil. Nasıl oluyor da Türkiye, Avrupa ülkeleri kapsayan bir kupa maçına katılabiliyor?
- Onlar bayrakları için oynuyorlar. Bravo Türkiye!
- Tebrikler beyler. Futbolu yeniden altınla kapladınız. Daha iyisini yapmayı da hak ediyorsunuz.
https://dark-scream.yetkin-forum.com

Türkiye'nin zaferi Fransızlar'ı böldü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-