DaRk-Scream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zico, Manchester City'de iddiası...

YazarMesaj
DaRk
Admin
DaRk

Zico, Manchester City'de iddiası... Empty
MesajKonu: Zico, Manchester City'de iddiası...   Zico, Manchester City'de iddiası... Icon_minitimeÇarş. 04 Haz. 2008, 12:28

Brezilyalı spor gazetesi Globoesporte, Fenerbahçe teknik direktörü Zico`nun Manchester City ile anlaşmak üzere olduğunu yazdı.
Gazete, Manchester City teknik gözlemcisine dayandırdığı haberinde, Artur Zico`nun Fenerbahçe ile kontrat yenilemeyeceğini ve Manchester City ile görüşmeler yaptığını sayfalarına taşıdı.
Haberde Botafogo eski teknik direktörü ve İngiliz kulubü teknik gözlemcisi Carlos Roberto, Brezilyalı teknik adamın Fenerbahçe ile iplerini tamamen kopardığını vurguladı. Aynı zamanda Tayland eski başbakanı olan Manchester City Kulüp başkanı Thaksin Shinawatra ile iyi arkadaş olduğunun altını çizen Roberto`nun şu sözlerine yer verildi:
¨Zico`yla konuştum ve bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğini sordum. Onun da rızasını alarak ismini Manchester City`ye sundum. Kulüp yöneticileri teklifimi olumlu karşıladılar ve şu anda konuyu enine boyuna incelemekteler. Sanırım birkaç gün için kararlarını verirler. Büyük ihtimalle de Zico Manchester City yeni teknik adamı olacaktır.
https://dark-scream.yetkin-forum.com

Zico, Manchester City'de iddiası...
1 sayfadaki 1 sayfası