DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:(

YazarMesaj
DaRk
Admin

MesajKonu: Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:(   Salı 03 Haz. 2008, 13:49

İtalya'nın kuzeyindeki Valdaro bölgesinde yapılan arkeolojik kazılarda, birbirine sarılmış bir çiftin 5 bin yıllık iskeletleri bulundu.
Arkeologların "Valdaro aşıkları" adını taktıkları iskeletlerin genç yaşta ölen bir adamla, ruhuna eşlik etmesi için öldürülerek onunla birlikte gömülen eşine ait olduğu tahmin ediliyor. Adamın belkemiğinde bir ok, kadının yanında da bir ok başı bulundu.
Kazı ekibinin lideri Elena Menotti, daha önceki kazılarda çok sayıda birbirine sarılmış anne-çocuk iskeletine rastladıklarını ancak ilk kez birbirine sarılmış bir çiftin iskeletini buduklarını söyledi. Menotti, "Bu bulgu beni çok heyecanlandırdı. Tüm İtalya'da çok sayıda kazıya katıldım ancak hiçbiri beni bu kadar heyecanlandırmamıştı" dedi.

Aynı Bz Very Happy

İstanbul Seni İstanbul Olduğun İçin DeiL , YariMİn İstanbulu Sewdigi İçn Sewiyorum.

Kullanıcı profilini gör http://dark-scream.yetkin-forum.com
sessizliq

MesajKonu: Geri: Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:(   Paz 08 Haz. 2008, 12:22

biz derken Very Happy

yar oLur ağyar oLur serdar oLur didar oLur...
Kullanıcı profilini gör

Beş Bin Yıldır Boyleler.. Bu Bir Aşk Hikayesi>>:(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SAKURA NUN BÜYÜSÜ
» Şok Şok Şok Kedi Çetesi Çökertildi !!!!
» NERGİZ HİKAYESİ
» Yu-Gi-Oh!Hikaye