DaRk-Scream

dark-scream Forum Aradıgnız Herşey Burda Bilgiler Paylaştıkca Çogalır mp3 , spor , video , program , Şarkı sözleri

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Kestim yüregimin bilegini

YazarMesaj
Scream
Admin

MesajKonu: Kestim yüregimin bilegini   Ptsi 02 Haz. 2008, 18:34

İçimdeki karanlığı büyütüyorum herkesten gizleyerek

Kestim yüregimin bilegini..

ruhum kara teslim..

üşüyorum ...

Açtığın derinliği saklamak için kendimden, daha büyüğünü esir ediyorum içimde

Tutunacak dallarımı çoktan kırdın..

Şimdi söyle..

Söyle

Dinliyorum ...
Kullanıcı profilini gör
DaRk
Admin

MesajKonu: Geri: Kestim yüregimin bilegini   Ptsi 02 Haz. 2008, 18:40

Seni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni SewiyorumSeni Sewiyorum

İstanbul Seni İstanbul Olduğun İçin DeiL , YariMİn İstanbulu Sewdigi İçn Sewiyorum.

Kullanıcı profilini gör http://dark-scream.yetkin-forum.com
Scream
Admin

MesajKonu: Geri: Kestim yüregimin bilegini   Ptsi 02 Haz. 2008, 18:42

Bende seny..
Kullanıcı profilini gör

Kestim yüregimin bilegini
1 sayfadaki 1 sayfası